HomeRiVDebatirati su nas učile članice Hrvatskog debatnog društva Darija Jeger i Gabrijela...

Debatirati su nas učile članice Hrvatskog debatnog društva Darija Jeger i Gabrijela Martić

Poslušajte radijski prilog o radionici debate

Članice Hrvatskog debatnog društva Darija Jeger i Gabrijela Martić u našoj školi su (11. i 12. listopada) održale radionicu o debatiranju. Jeger je vodila radionicu na kojoj su sudjelovali članovi debatne skupine: Nika Šantić, Amadea Bošnjak, Antonela Koretić, Karla Kos, Sonja Plavec, Karla Ledinski, Lucija Srbljinović, Barbara Dvečko, Josipa Jelak, Lorena Poljak, Tea Hendelja i Elizabeta Truščec.

Martić je vodila radionicu za učitelje. Na toj su radionici sudjelovale voditeljica debatne skupine Ivana Svrtan, voditeljica čitalačkog kluba Brankica Bukal i voditeljica novinarske skupine Stojanka Lesički.

Debatna grupa, čitalački klub i radijska sekcija nove su aktivnosti u našoj školi, a pokrenute su u sklopu našeg novog Erasmus+ projekta KA121 “Let’s think sustainably”.

O radionici debate radijski prilog u trajanju od 6 minuta pripremile su članice radijske sekcije naše novinarske grupe,  sedmašice Amadea Bošnjak i Karla Kos te šestašica  Nika Šantić. /Karla Kos, 7.a; foto: S.L./

Darija Jeger iz Hrvatskog debatnog kluba održala je radionicu za članove debatnog kluba OŠ Sveti Petar Orehovec

Must Read