HomeStilSvijetleće tenisice pune se kao mobiteli

Svijetleće tenisice pune se kao mobiteli

Nova moda

Svijetleće tenisice čiji džonovi svijetle u raznim bojama posljednjih mjeseci su veliki hit. Onedavno ih viđamo i na našim školskim hodnicima. Mogu svijetliti u raznim bojama, a nekoliko učenica koje ih imaju rekle su nam da ih treba puniti punjačem sličnim onom za mobitele. Pune se oko  tri  i pola sata, a mogu svijetliti 6 sati, onda ih treba ponovno napuniti

 

Boje im se mogu mijenjati  pritiskom na tipku u džonu, a mogu se mijenjati i same. Prva u našoj školi svjetleće tenisice kupila je osmašica Mihaela Miklečić u jednoj križevačkoj trgovini za 249,00 kuna. Mogu se nabaviti i na internetu koji je pun reklama za ovaj novi modni trend. Svjetleće tenisice sad proizvode brojni proizvođači tenisica, a na portalu idesh.net  pročitali smo da je 2014. tvrtka Nike proizvela svjetleće tenisice po uzoru na one koje je u 1985. u filmu Povratak u budućnost 2 nosio Marty Mc Flay (glumio ga je Michel J. Fox).

Je li  tvrtka Nike bila  prvi proizvođači svjetlećih tenisica nismo  uspjeli  doznati, ali smo zato saznali da su se u Americi jednom dječaku svjetleće tenisice zapalile. O tome je u svibnju pisao dnevnik 24. sata. Srećom tenisice su se zapalile u automobilu  kad ih mali dvogodišnji vlasnik nije imao na sebi. Mama se žalila proizvođaču koji je potom povukao cijelu seriju tih tenisica iz trgovina. /Gabrijela Jelak, 8.b, foto: Ana-Marija Nemčić,8.b/

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Must Read