HomeRiVPratite 59. Reviju hrvatskog filmskog stvaralaštva – naša škola zastupljena s četiri...

Pratite 59. Reviju hrvatskog filmskog stvaralaštva – naša škola zastupljena s četiri filma

Od petka do nedelje najbolji filmovi učenika osnovnih škola dostupni su online

Na 59. Reviji hrvatskog filmskog stvaralaštva djece našu školu predstavljat će čak četiri filma. Selekcijska komisija uvrstila je slijedeće  filmove: „Bostonov poučak“ –  igrani, „Lažni život“ – animirani, „Ruke“ – eksperimentalni i  „Šefica“ – dokumentarni.  

Ukupno je na Reviju pozvano 78 filmova filmaša iz osnovnih škola i klubova iz cijele Hrvatske. Selektirani filmovi bit će prikazani u 7 revijskih projekcija od petka 1. listopada do subote 2. listopada.

Revija će se održati u Varaždinu od 30. 9. –  3. 10. Nažalost, zbog pandemije autori filmova nisu pozvani te će oni i svi ostali zainteresirani projekcije filmova moći pratiti online na sljedećoj poveznici. Programski raspored dostupan je na sljedećoj poveznici. /Barbara Dvečko, 6. a; foto: Hrvatski filmski savez/

Must Read