HomeEkoMinistarstvo Europskih fondova doniralo našoj školi stalak za bicikle

Ministarstvo Europskih fondova doniralo našoj školi stalak za bicikle

Zahvaljujući projektu “Senzibilizacijom do integracije” naša je škola dobila i  stalak za bicikle. Stalak nam je doniralo Ministarstvo regionalnog razvoja i Europskih fondova iz Švicarsko-hrvatskog programa suradnje. Iz tog programa financiran je i projekt “Senzibilizacijom do integracije” kojim je koordinirala Udruga Alternator.

Podsjećamo da  je  školi kao zahvalu za sudjelovanje u tom projektu već doniran i projektor. Stalak za bicikle bit će  postavljen pokraj školske sportske dvorane, nakon završetka radova na izgradnji dvorane. Nadamo se da će stalak za bicikle potaknuti učenike da češće dolaze biciklom u školu i tako doprinesu zaštiti okoliša. /Iva Trušček, 4. razred; foto: S.L./

Must Read