HomeRiVPoslušajte emisiju "Pet za pet" o medijskoj pismenosti u našoj školi

Poslušajte emisiju “Pet za pet” o medijskoj pismenosti u našoj školi

Na Prvom programu Hrvatskog radija jučer u 13.45  emitirana je emisija “Pet za pet”. U emisiji  su predstavljene aktivnosti naše škole na području medijske pismenosti koje ostvarujemo kroz novinarsku i filmsku grupu te naše Erasmus+ projekte. Nažalost, ja sam uspjela čuti samo dio emisije jer sam s još nekoliko članova filmske grupe  bila na klizanju nakon snimanja našeg novog igranog filma na temu sigurnosti na internetu.

Emisiju sam slušala danas u ARHIVI SLUŠAONICE PET ZA PET, gdje se i inče mogu poslušati emisije snimljene u posljednjih 4 mjeseca. Kako bi je trajnije sačuvali emisija je spremljena i u arhiv aplikacije SOUNDCLOUD i možete je poslušati OVDJE

Zbog koronavirusa u goste nam nije došla urednica emisije Sandra Maričić, već smo u knjižnici snimali odgovore na njena pitanja i poslali joj snimku koju je ona montirala. U emisiji govore slijedeći učenici: petaši: Leonardo, Luka, Barbara, Nika, Petra i Lucija, šestašice: Valerija i Lara, sedmašice: Petra, Anastazija i Ivona te osmaši: Lea, Lorena, Luka i Dominik. /Ivona Siladi, 7.b/

Must Read