HomeKulturaNaši učenici nagrađeni za rad "Mito i Pepeljuga" na natječaju "Moja županija...

Naši učenici nagrađeni za rad “Mito i Pepeljuga” na natječaju “Moja županija bez korupcije”

Učiteljica Tijana Mamić mentorica je čak dva nagrađena rada

Naši učenici Marko Benčak, Marta Ban i Valerija Puškar dobitnici su treće nagrade na kreativnom natječaju “Moja županija bez korupcije”. Nagradu su osvojili za likovni rad u kategoriji učenika od 5. do 8.razreda. Njihov rad zove se “Mito i Pepeljuga”. To je slikovnica u kojoj su autori promijenili priču o Pepeljugi. Njihova Pepeljuga primila je mito (haljine, cipele i nakit) i svoju cipelicu dala sestri.

Naslovna stranica priče “Mito i Pepeljuga”

Njihova mentorica, naša učiteljica likovnog, Tijana Mamić rekla nam je da je pouka priče da su zanos i sreća bogatstvom kratkotrajni jer bogatstvo se potroši, a zanos prođe.

Zanimljivo je napomenuti da je učiteljica Tijana Mamić bila mentorica i likovnog rada koji je osvojio i prvu nagradu u istoj kategoriji. No, tu nagradu dobile su učenice petog razreda Lana Baum i Petra Vrabec iz OŠ Koprivnički Bregi. Naime, učiteljica Mamić osim u našoj školi na pola radnog vremena radi i u OŠ Koprivnički Bregi. /Ema Pacur, 4. razred; foto: Tijana Mamić i E.P./

“Mito i Pepeljuga” str. 1
Mito i Pepeljuga” – str. 2
“Mito i Pepeljuga” str. 3
“Mito i Pepegljuga” str. 4
Mito i Pepeljuga” str. 5
Naslovnica rada učenica iz OŠ Koprivnički Bregi
Iz rada “Izaberi pravi put protiv korupcije
Iz rada “Izaberi pravi put protiv korupcije”

Must Read