Home Povećalo Preko 39.000 pogleda

Preko 39.000 pogleda

Čitanost

PREKO 39.000 POGLEDA

Statistika pogleda po mjesecima
Statistika pogleda po mjesecima

Neki od naših 169 postova otvarani su svaki dan i preko ljeta

Dragi naši čitatelji, od sinoć smo ponovno s vama. Ulazeći u drugu godinu postojanja našeg digitalnog Klinčeka (rođendan nam je za koji dan, objavljivati smo počeli 26. rujna 2013.), želimo vam reći da su su naši sadržaji pregledani ukupno 39. 793 puta. Dakle, u prosjeku je bilo oko 113 pregleda dnevno.

Analizirajući statistiku čitanosti uvidjeli smo da smo rekordni broj pogleda imali 23. listopada, kad je sadržaj Klinčeka zabilježio čak 1023 pogleda. Kako smo bili prilično vrijedni imalo se što i pregledavati, jer tokom protekle godine objavili smo 169 postova u ukupno 10 rubrika.

Najviše postova, čak 52, objavljeno je u rubrici O nama gdje smo pisali o događanjima u našoj školi. Slijede rubrika Kultura sa 22 posta, a na trećem mjestu s ukupno 21 postom je rubrika Povećalo, u kojoj smo se ponekad okušavali i u komentiranju zbivanja i izvan škole. Intenzivno smo radili do travnja, a ponešto smo objavljivali do sredine lipnja, ipak ni jedan dan ni tokom ljeta stranice Klinčeka nisu bile bez posjetitelja.

Jučer je bilo 162 pogleda zahvaljujući novom tekstu o prvašićima
Jučer je bilo 162 pogleda zahvaljujući novom tekstu o prvašićima

Budite suradnici Klinčeka

Osim tekstovima Klinček smo punili i brojnim fotografijama, a objavili smo i 8 vlastitih radijskih priloga te 4 video uratka. Neke od tih priloga cijele su ili djelomično prenijeli i neke televizije i radijske postaje (radio Koprivnica, radio Zagreb, HRT te VTV televizija). Naši sadržaji čitali su se i izvan granica naše zemlje, a najčeše su nas otvarali u Bosni (522 pogleda) te Srbiji (393 polgeda). Naše stranice bilježe poglede i u Njemačkoj (147 pogleda), Italiji (90), a na njih su ponekad zalutatli i posjetitelji i sa drugih kontinenata, najčešće iz Brazila (80 pogleda).

Nema sadržaja koji nije pogledan barem 30-tak puta. Dakle zasigurno smo čitaniji nego kad smo izlazili u tiskanom obliku. No, da bi i dalje bili čitani trebaju nam i novi suradnici. Pridružite nam se kao novinari, a ukoliko vam pisanje ne ide, surađivati možete i na način da nam javite doznate li za nešto zanimljivo o čemu bi bilo vrijedilo pisati. Dojaviti nam možete i što vas zanima, o čemu bi željeli čitati.

Dosadašnjim suradnicima puno hvala, očekujemo nastavak suradnje. Svaka pomoć je dobro došla. /Uredništvo/

 

warning-2Top 10 najčitanijih članaka

1. Nogometaš brži od atletičara – 801 pregled
2. Nasmijana pravnica naša nova tajnica – 470 pregleda
3. U jezeru Kapela ima i većih riba od 63 kg- 417 pregleda
4. Karlo za Božić dobio nove bokserice – 367 pregleda
5. Hipi stil djece cvijeća – 353 pregleda
6. Poslušajte što smo snimili na HRT-u – 353 pregleda
7. Gradi se bioplinara u Gregurovcu, a uskoro i u Orehovcu – 333 pregleda
8. Masovno procvjetale hlače naših učenica – 318 pregleda
9. Maloljetničke trudnoće – 317 pregleda
10. Trauceru Orosu parkur je veća „fora“ od alkohola- 317 pregleda

 

Must Read

Oprez – pojavila se nova verzija opasne igre Plavi kit, zove se Jonathan Galindo

Nakon opsanih igrica Plavi kit i Momo nedavno se pojavila slična, također vrlo opasna igrica. Zove se Jonathan Galindo. Kao i njeni...

Što djeca kažu o lažnim vijestima

Istraživanje je u  travnju provela organizacija Save the Children Romania Globalna pandemija uzrokovana novim virusom Covid 19 dovela...

Na rastanku četvrtaša i učiteljice Marine Golec bilo i suza

Bilo je svakakvih situacija u ove protekle 4 godine, ali zapamtite da vas sve volim i da vam želim sve najbolje. Želim...

Ovogodišnja generacija osmaša ipak održala tradiciju i tiskala majice

Unatoč posve drugačijoj školskoj godini od ostalih, neke tradicije ipak su se održale. Nakon nedavnog susreta zbog upisa, danas zadnjeg dana nastave...

Facebook zna sve o vama

Facebook zna sve o vama Na primjeru kampanje za  videoigru, Watch Dogs, nenamjerno je otkriveno u kojoj su mjeri...