Home Povećalo Potpisan ugovor o izgradnji školske sportske dvorane

Potpisan ugovor o izgradnji školske sportske dvorane

Ravnatelj Lučki: Sanjom o dvorani 17 godina, otkako sam ravnatelj

Iduće godine u ovo vrijeme trebali bismo dobiti  školsku sportsku dvoranu. Rečeno je to danas u Vatrogasnom domu u Svetom Petru Orehovcu prilikom potpisivanja ugovora o izgradnji školske sportske dvorane OŠ Sveti Petar Orehovec.

Franjo Poljak, Mirko Habijanec i Darko Koren potpisuju ugovor o izgradnji školske sportske dvorane

Ugovore su potpisali župan Darko Koren, Franjo Poljak, načelnik Općine Sveti Petar Orehovec te Mirko Habijanec, predsjednik Uprave tvrtke “Radnik”, koja je na natječaju dobila posao izgradnje dvorane. Ukupna vrijednost dvorane je 18 milijuna kuna, a troškove izgradnje financirat će zajedno Općina i Županija. Županija će uložiti  7.5 milijuna, a Općina 10,5 milijuna kuna. Na potpisivanju ugovora rečeno je da će dvorana biti trodijelna i imati oko 1600 metara četvornih, a u njoj će biti 270 sjedećih mjesta.

Potpisivanju ugovora prisustvovao je i Stjepan Lučki, ravnatelj naše škole. On  je istaknuo da već 17 godina, otkako je ravnatelj, sanja o izgradnji sportske dvorane te je zahvalio svima koji su se potrudili da se ovaj projekt ostvari. Podsjećamo da je  škola izgrađena je prije 56 godina, a tjelesni se od izgradnje škole održava u hodniku. Procedura izgradnje dvorane započeta je prije 16 godina. /Barbara DvečkoPetra Šok; foto: S. L./

Ravnatelj – Stjepan Lučki

Must Read

Učenici Centra Vinko Bek pohvalili našu audiodeskripciju za film “Novac”

Slijepi i slabovidni učenici Centra rado glume u dramskim predstavama za koje pišu i scenarije Učenici 3. razreda usmjerenja za poslovne tajnike Centra za odgoj...

Učenici OOU “Lazo Angelovski” uspješni i za pandemije COVID-19

Teona Treneska, iz 8-5 razreda, jedna je  od učenica naše škole i sudionica natjecanja koja su se održavala unatoč pandemiji Covid-19 i to putem...

Na Međunarodni dan prava djeteta učenici 7. b razgovarali s pravobraniteljicom za djecu

Pravobraniteljica Pirnat Dragičević  napomenula je da se kroz učenička vijeća može utjecati na pitanja važna za učenike Na Međunarodni dan prava djeteta  bili...

Makedonski film “Vrba” – u konkurenciji za “Europskog Oscara”

Film „Vrba“ Milča Mančevskog  U SLUŽBENOJ JE KONKURENCIJI  za nagradu Europske filmske akademije (EFA), poznate i kao "Europski Oscar". Ove godine u konkurenciji je...

Završena prva etapa dogradnje školske zgrade PŠ Miholec

Prva etapa dogradnje školske zgrade PŠ Miholec je završena. Sagrađena je nova učionica, garderoba, sanitarni čvor i spojni hodnik koji vodi u staru školsku...