Home O nama Na Vjeronaučnoj olimpijadi naša ekipa četvrta među 25 škola

Na Vjeronaučnoj olimpijadi naša ekipa četvrta među 25 škola

Ekipa naše škole osvojila je 4. mjesto na županijskoj razini Vjeronaučne olimpijade. Valja napomenuti da smo na natjecanju imali veliku konkurenciju jer je sudjelovalo ukupno 25 ekipa. Natjecanje je održano 2. ožujka u OŠ Ljudevita Modeca u Križevcima. 

Natjecanje se sastojalo od 3 etape. Najzanimljiviji i ujedno najteži dio natjecanja je tzv. tombola. U tom dijelu natjecanja jedan učitelj čita 33 pitanja, a svaka ekipa na svom papiru s odgovorima mora pronaći točne odgovore. Nakon dobrih rezultata na tomboli, uspjele smo ući i u “Milijunak” završni dio natjecanja u koji prolazi 5 najboljih ekipa. U tom smo dijelu osvojile 9,5 od ukupno mogućih 10 bodova.

Našu školu predstavljale su slijedeće učenice: Lorena Benčak, Ana Kelemin, Ines PrepolecPaola Tukša. Mentorica ekipe je učiteljica vjeronauka Ana Kambić. /Lorena Benčak, foto: Lea Harča/

Must Read