Home O nama Učenica Ana Senko dobitnica 3. nagrade na natječaju "Moja županija bez korupcije"

Učenica Ana Senko dobitnica 3. nagrade na natječaju “Moja županija bez korupcije”

Županijsko Antikorupcijsko povjerenstvo odabralo najbolje učeničke radove

Likovni rad naše učenice Ane Senko je osvojio 3. nagradu na natječaju “Moja županija bez korupcije” .  Natjecali su se učenici osnovnih i srednjih škola iz naše Županije. Od ukupno 88 prijavljenih radova izabrano je 19 najboljih, među kojima je i rad naše učenice 5. b razreda.  

Zato što je njen rad nagrađen, naša će kolegica sa svojom mentoricom Tijanom Mamić sudjelovati na svečanom obilježavanju Međunarodnog dana borbe protiv korupcije. Svečanost će se održati  9. prosinca 2019. godine u dvorani „Doma mladih“ u Koprivnica.

Nagrađeni rad učenice Ane Senko

U priloženom videu pogledajte nagrađeni rad koji ukazuje na neželjenu pojavu korupcije (korištenje javne dužnosti radio osobnog probitka)  prilikom zapošljavanja. Nagrađeni video snimili su učenici Filip Vodopija, Matija Pintarić i Timon Fabijanec iz Srednje škole Koprivnica. /Leona Peklić, 8. a; /

Must Read

Optički kabel zaslužan za promjene u učionicama i hodnicima

Na hodnicima veselije od kad ne znamo šifru za internet Otkako smo se nakon štrajka vratili u školu...

Večer zabavne matematike

Žablji skok naziv je  jednog od matematičkih zadataka  koje smo jučer rješavali  na Večeri matematike.  Na Večeri matematike...

Skupljamo namirnice za korisnike Socijalne samoposlugu “Sveti Marko Križevčanin”

Od 4. prosinca u hodniku u prizemlju škole nalazi se velika kutija. Namijenjena je za prikupljanje hrane i higijenskih potrepština za ljude u potrebi....

Na svijetu ima oko 300 tisuća djece vojnika

Uz dan ljudskih prava Neki vojnici imaju samo 8 godina, a prodali su ih njihovi roditelji

Milku pronašli ispod haube automobila i posvojili

I oni trebaju obitelj Uglavnom mi biramo naše kućne ljubimce, no ponekad oni izaberu nas. Jedan takav slučaj desio...